Luty miesiącem dzielenia się dobrem…

Luty miesiącem dzielenia się dobrem…

Luty w naszej szkole to szczególny miesiąc.  To czas, w którym pomimo zimy społeczność szkolna okazuje wielkie, gorące serca i dzieli się dobrem z innymi.  

W dniu 21.02.2022 przeprowadziliśmy w szkole akcję „Walentynki dla Zwierzynki”.  Prowadziliśmy „mini kawiarenkę” oferując pyszne ciastka i ciasteczka. Całkowity dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na specjalistyczne sondy do karmienia piskląt oraz karmę dla podopiecznych Szpitala dla Dzikich Zwierząt, przy ul. Lipskiej w Krakowie.  Oprócz pieniędzy udało nam się też zebrać:  środki czystości, ręczniki papierowe, rękawiczki gumowe, karmę dla jeży. Wszystkie rzeczy zostały przekazane do ośrodka w dniu 3.03.2022.

W dniu 24.02.2022 Wolontariat naszej szkoły włączył się w akcję  Fundacji Kapucyni i Misje „Wyślij pączka do Afryki”.  Dzięki wsparciu ofiarodawców indywidualnych, którzy wysłali wirtualnego pączka udało się wesprzeć misjonarzy, chcących wybudować  studnie  w Afryce.

Wolontariat składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w miesiącu lutym podzielili się dobrem z innymi.

Skip to content