Zakończenie praktyk w Portsmouth

Zakończenie praktyk w Portsmouth

Czwartek, 25.05.2017 był jednym z ważniejszych dni naszego pobytu w Wielkiej Brytanii (finansowanego w ramach programu Erasmus+, Zawodowe Rozdroża). O godzinie 16-tej uczestniczyliśmy w spotkaniu z opiekunką naszej grupy ze strony partnera strategicznego Training Vision, która wręczyła nam certyfikaty i zostaliśmy zaproszeni na uroczystą kolację do restauracji. W restauracji zostaliśmy powitani uraczeni różnorodnymi przysmakami kuchni greckiej. Jedzenie było znakomite i stanowiło ciekawą alternatywę dla dań, które są tradycyjnie serwowane w domach brytyjskich.
Piątek, 26.05.2017 był ostatnim dniem w Anglii, więc korzystając z przepięknej pogody, w godzinach popołudniowych, powtórnie przeprawiliśmy się przez Zatokę Solent, tym razem na pokładzie poduszkowca, który potrzebował tylko 10 minut żeby dopłynąć do miasteczka Ryde na Wyspie Wight. Naszym celem była piaszczysta plaża znajdująca się w okolicy, gdzie spędziliśmy czas ciesząc się słońcem, piaskiem i morzem. Niestety nie mogliśmy tam zostać zbyt długo, ponieważ przed nami było pakowanie i przygotowywanie się do drogi powrotnej do Polski.

Skip to content