VIII Szkolny Dzień Kariery

VIII Szkolny Dzień Kariery

Dnia 1.03 klasy IIA, III D oraz IVA uczestniczyły w VIII Szkolnym Dniu Kariery, organizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce. Impreza miała na celu wsparcie decyzji edukacyjno – zawodowych młodzieży. Do udziału w tym przedsięwzięciu zaproszone zostały wyższe uczelnie z Krakowa i Małopolski, a także przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Powiatowego Urzędu Pracy w Wieliczce oraz pracodawcy.
Szkolny Dzień Kariery służy młodym ludziom pomocą w wyborze drogi rozwoju naukowego, stwarza także możliwość wzięcia udziału w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników akademickich.
Młodzież miała okazję poznać potencjał edukacyjny nie tylko województwa małopolskiego.
Skip to content