26 maja 2026 Wolontariat naszej szkoły wraz z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizował po raz trzeci w tym roku akcję honorowego oddawania krwi. Uczniowie klas czwartych stanęli na wysokości zadania i godnie zastąpili maturzystów, dzieląc się najcenniejszym darem – krwią z osobami chorymi. Wśród dawców pojawiła się też bardzo dzielna kobieta z klasy 4C. Drodzy dawcy serdecznie dziękujemy.
Na kolejną akcję “Nie bądź żyła oddaj krew” zapraszamy w czwartek 22 października 2026.









