Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Eryka, ucznia naszej szkoły .
To niezwykle trudny moment dla nas wszystkich. W imieniu całej społeczności szkolnej składamy szczere wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie Zmarłego.
Dyrekcja Szkoły
Grono Pedagogiczne
Szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych znajdują się w oficjalnym e-nekrologu.

