Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Eryka, ucznia naszej szkoły .

To niezwykle trudny moment dla nas wszystkich. W imieniu całej społeczności szkolnej składamy szczere wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie Zmarłego.

 

Dyrekcja Szkoły

Grono Pedagogiczne

 

Szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych znajdują się w oficjalnym e-nekrologu.