Końcem kwietnia 2026 odbył się Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży, w którym od wielu lat uczestniczą nasi uczniowie reprezentując szkołę w różnych kategoriach m.in.: teatr, muzyka, taniec, plastyka, film, fotografia.

W tym roku Ola Mardosz z klasy 3B otrzymała wyróżnienie w kategorii plastyka, za przepiękny rysunek pt. Klaun. Serdecznie gratulujemy talentu i nagrody.