W dniach 13-21 marca 2026 r. grupa 26 narciarzy i snowboardzistów, doskonaliła umiejętności na stokach wokół Masywu Civetta we włoskich Dolomitach. Selva di Cadore, Fertazza, Alleghe, Palafawere, Zoldo – mamy nadzieje, że nazwy tych stacji będą się Wam kojarzyć ze świetnie przygotowanymi trasami, świeżym śniegiem i słońcem. A „okrąglak” z pysznymi pizzami.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i – miejmy nadzieję- do zobaczenia w przyszłym roku!!!
A jak było możecie zobaczyć na krótkim filmie. Autorami zdjęć są uczestnicy a wszystko zmontował Mikołaj Kasprzycki z klasy 1A.
Ze sportowym pozdrowieniem- K.Batko, L.Batko, J.Madej.
