Marzec to wyjątkowy miesiąc, w którym świętujemy nie tylko nadejście wiosny, ale również Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Te dwa dni stały się okazją do odwiedzin naszych przyjaciół w Domu Pomocy Społecznej, dla których przygotowaliśmy małe niespodzianki. Tym razem każda seniorka i każdy senior otrzymali od nas śliczne, mydlane misie z bukietami kwiatów. Zrobiliśmy też laurki. Najpiękniejsze tradycyjnie przygotował Patryk z kl. 3B. W Domu Pomocy Społecznej reprezentował nas Karol z klasy 5A.

Czy niespodzianka nam się  udała? Możecie ocenić sami, oglądając zdjęcia.