Kochani! Zakończyliśmy akcję „Walentynki dla Zwierzynki”.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli podopiecznych Fundacji Akcji Dla Dzikich Zwierząt, działającej przy klinice Vetika w Krakowie. To już kolejny rok, w którym dzięki Waszym wielkim sercom możemy pomagać „dzikuskom”: jeżom, zającom, ptakom, nietoperzom.  Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do p. Krzysztofa Dębowskiego oraz Karola Domagały z kl. 5A – za regularne wspieranie naszych podopiecznych. Dziękujemy też wszystkim, którzy w czwartek 19 lutego 2026 odwiedzili naszą kawiarenkę.

Ofiarodawcom, zostały wpisane uwagi pozytywne; jeśli kogoś pominęliśmy to przepraszamy i prosimy o kontakt z p. Renatą Chrzanowską.

Wolontariat ZSE nr 1