24 lutego 2026 w naszej szkole odbyła się akcja „Nie bądź żyła oddaj krew”. Dzięki współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mogliśmy kolejny raz wspomóc osoby potrzebujące krwi. Bardzo dziękujemy wszystkim dawcom.
Dlaczego warto zostać honorowym dawcą krwi:
- możesz uratować życie nawet 3 osobom,
- dodatkowo zyskujesz: darmowe badania, 2 dni wolnego, czekolady, zniżki na leki i komunikację miejską (po oddaniu 18 litrów krwi – jeździsz za darmo MPK).
Na kolejną akcję zapraszamy 26 maja 2026:
- weź dowód osobisty,
- zjedz śniadanie i wypij minimum 1,5 litra płynów (soki, woda, herbata).
Jeśli masz skończone 18 lat, to czekamy na Ciebie w auli szkolnej od 8.00 do 12.00 (koniec rejestracji dawców).










