Przygotuj się do matury i walki o Diamentowy Indeks AGH z Informatyki!

Przygotuj się do matury i walki o Diamentowy Indeks AGH z Informatyki!

MaturaXDiament, grupa studentów z Koła Naukowego BIT AGH serdecznie zaprasza w roku szkolnym 2024/2025 wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w bezpłatnych zajęciach przygotowujących do matury oraz Diamentowego Indeksu AGH z Informatyki. MaturaXDiament działa w porozumieniu z Prodziekanem do spraw kształcenia dla kierunku Informatyka na AGH, aby umożliwić uczniom rozwój w zakresie technologii komputerowych i przygotować ich do studiów i pracy w zawodzie.

Informacje o poprzedniej edycji programu, a także więcej szczegółów dotyczących zbliżającej się edycji znajdziecie na stronie:
W razie jakichkolwiek pytań pomocą służy Paweł Barwiński.
Skip to content