Turniej piłki nożnej klas drugich i trzecich

Turniej piłki nożnej klas drugich i trzecich

W środę 5 czerwca odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany turniej piłki nożnej dla klas drugich i trzecich. Pogoda dopisała , kibice również a sami zawodnicy pokazali charakter i wolę walki. Grali z pełnym zaangażowaniem, twardo ale w ramach przepisów nad przestrzeganiem których czuwał nasz niezawodny sędzia Kacper Jasica z klasy 4E. Mecze były rozgrywane systemem pucharowym – 2 x 7,5 minuty. Zarówno w meczu o 3 jak i o 1 miejsce decydowała seria rzutów karnych.

3 miejsce wywalczyła klasa 2D pokonując klasę 2A

W meczu o 1 miejsce zwyciężyła klasa 3B pokonując klasę 2E

Zawody zorganizował prof.  Sławomir Szpulecki

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to sportowe wydarzenie- nauczyciele wychowania fizycznego.

Skip to content