Małopolska Chmura Edukacyjna – JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

Małopolska Chmura Edukacyjna – JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

31 maja 2023 odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć on-line w obszarze język angielski zawodowy w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. W ostatnim spotkaniu, które odbyło się stacjonarnie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, przy ulicy Podchorążych 2, udział wzięło 20 uczniów naszej szkoły z klasy 2C. Opiekę sprawowali: p. Stanisław Comber i p. Agnieszka Samborek.
W trakcie tych ostatnich zajęć uczniowie ze szkół biorących udział w projekcie przystąpili do „testu wyjścia’’ oraz otrzymali certyfikaty potwierdzające ich uczestnictwo.
Cały zespół z naszej szkoły został wyróżniony i usłyszał bardzo dużo pochwał oraz serdecznych słów za swoją rzetelną i terminową pracę. Szczególne wyrazy uznania należą się Bartoszowi Szałapskiemu, który wysoko ustanowił poprzeczkę sobie i innym uczestnikom zajęć, osiągając ostatecznie najlepszy wynik, certyfikat ukończenia i specjalną nagrodę od organizatorów.
Poza Bartoszem wśród szczególnie wyróżnionych wymienieni zostali: Sofiia Panakhyda, Mateusz Maślanka, Bartosz Rudnicki, Filip Wnęk, Kacper Jezioro, Paweł Tomana, Kacper Gawłowicz (za punkty) oraz Eryk Tobiasz (za e-coiny).
Słowa podziękowania i zasłużone gratulacje otrzymał pan Stanisław Comber, nauczyciel języka angielskiego i opiekun grupy z naszej szkoły, który przez kolejne miesiące koordynował działaniami projektowymi ze strony naszej placówki, motywował uczniów do działań, wspierał ich i służył życzliwą pomocą i obecnością.
Wszystkim uczestnikom z klasy 2C i ich opiekunowi dziękujemy, że swoim zaangażowaniem i rzetelną pracą wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku edukacyjnym i życzymy powodzenia w dalszym poszerzaniu wiedzy dotyczącej rynku pracy oraz nowych ciekawych wyzwań.

Skip to content