Po prostu MISTRZ !!!

Po prostu MISTRZ !!!

Z dumą i ogromną satysfakcją przekazujemy fantastyczne wieści!!! Nauczyciel- wychowawca w Internacie Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1,
Pan PRZEMEK CIBA-MISTRZEM EUROPY IFA w Armwrestlingu czyli siłowaniu na rękę!!!

Zaledwie kilka lat temu rozpoczął przygodę z armsportem. Chciał tylko poprawić swoja kondycje i sprawność fizyczną…

Zawsze życzliwy i uśmiechnięty, niezwykle skromny człowiek….
Dzięki niebywałemu uporowi, konsekwencji, systematyczności, talentowi
a przede wszystkim ciężkiej pracy bardzo szybko doszedł do wspaniałych sukcesów zarówno na arenie Polski ( Mistrz Polski w siłowaniu na prawą i Wi-ce mistrz na lewą rękę) jak i Europy. W minionym tygodniu odbyły się kolejne Mistrzostwa Europy IFA w Armwrestlingu.  Najsilniejszych armwrestlerów Starego Kontynentu gościli tym razem Finowie w miejscowości Perunka.
Na zawody stawiło się  kilkuset zawodników  m.in. ze Szwecji, Finlandii, Grecji, Gruzji, Rumunii, Słowacji, Danii, Niemiec, Bułgarii, Włoch, Irlandii, Ukrainy, Estonii, Węgier i Polski.  Rywalizacja odbywała się na lewą i prawa rękę
w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.  W tak doborowej stawce Przemek Cibaw rywalizacji na ręką lewą zdobył SREBRNY medal – w zeszłym roku na Mistrzostwach Europy w Rumii był trzeci. Na prawą rękę zdobył tytuł Mistrza Europy IFA, POWTARZAJĄC sukces z roku ubiegłego!!! Startował
w kategorii Masters do 95 kg. Polska kadra również wypadła znakomicie.
W klasyfikacji generalnej Polacy zajęli  trzecie miejsce, w kategorii Masters miejsce drugie oraz w kategorii osób niepełnosprawnych miejsce pierwsze.

Serdecznie GRATULUJEMY!!! Życzymy wielu sukcesów nie tylko na sportowej arenie!!!

Skip to content