Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Drodzy uczniowie czwartych klas, ze wzruszeniem, witamy Was na uroczystym zakończeniu Waszej edukacji w naszej szkole. Ostatnie lata były dla nas wszystkich wyjątkowo trudne z powodu różnych zawirowań na świecie, ale dzięki Waszej determinacji, wytrwałości i samodyscyplinie, udało Wam się osiągnąć ten wyjątkowy moment. Przed Wami teraz wielkie wyzwanie – matura, ale mamy pełne przekonanie, że podejmiecie je z wiarą w siebie i swoje umiejętności.

Chcielibyśmy podziękować Wam za to, że byliście częścią historii naszej szkoły. Wasze osiągnięcia, doświadczenia i przede wszystkim determinacja, były dla nas nieocenionym skarbem. Życzymy Wam, abyście wchodząc w dorosłość, byli pełni wiary w siebie i swoje siły, byście mieli wiarę w lepsze jutro i w to, że wszystko jest możliwe, a jedynymi ograniczeniami są te, które tkwią w naszych umysłach.

Życzymy Wam, abyście mieli odwagę kroczyć własną, ciekawą ścieżką, pełną wyzwań, ale i sukcesów. I nie zapominajcie, że zawsze możecie do nas wrócić – jesteśmy dumni z Was i zawsze chętnie Was przywitamy.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Dyrekcja i nauczyciele

Skip to content