Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe

W poniedziałek 17 kwietnia odbyły się kolejne zawody w ramach Licealiady w których startowali licznie nasi reprezentanci- Wiosenne, Indywidualne Biegi Przełajowe. Wiosenne niestety tylko z nazwy… Chłód, deszcz, nierówny teren, śliska trawa, błoto- z tym przyszło się mierzyć wszystkim zawodniczkom i zawodnikom. Startowaliśmy w czterech kategoriach wiekowych:

– rocznik 2007- Trzos Kamil 1F, Piórecki Kamil 1F, Adamczyk Roch 1A, ( rezerwa-Kulawik Krystian 1A , Wątor Michał 1F)

– rocznik 2006 – Pytel Paweł 2F, Kosecki Kacper 2B, Więcek Jakub 2B

– rocznik 2005 – Śliwa Kacper 3D, Wojnar Szymon 3F, Matląg Jakub 3F

– rocznik 2003-2004 – Fenoszyn Mateusz 4E, Siemieński Krystian 4C, Dudek Piotr 4F

Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał Mateusz Fenoszyn zajmując 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Na 8 miejscu w swojej  kategorii uplasował się Kacper Śliwa a na 9 Karol Piórecki.  Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca. Ale…. każde miejsce  było punktowane   i… uzbieraliśmy troszkę tych punktów do klasyfikacji zespołowej,  zajmując 7 miejsce na 25 startujących ekip!!!  A ze szkół zawodowych byliśmy NAJLEPSI !!!

 Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za wysiłek i walkę na trudnej trasie.

Opiekunami reprezentacji byli prof. Adam Klimek i Krzysztof Batko

Ze sportowym pozdrowieniem- nauczyciele wychowania fizycznego.

 

Skip to content