Wycieczka do Motoroli

Wycieczka do Motoroli

Dnia 14.04 klasa 3D wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do firmy Motorola. To niezapomniane przeżycie dla miłośnika technologii i nowych rozwiązań, jakim niewątpliwie są uczniowie naszej szkoły. Zorganizowana wizyta pozwoliła na poznanie historii i obecnych osiągnięć firmy Motorola, w tym produkcji radiotelefonów.

Program wycieczki składał się z kilku punktów, które zapewniły uczniom interesujące i ciekawe doświadczenia. Pierwszym etapem było przywitanie przez przedstawicieli Motoroli oraz prezentacja dotycząca historii i filozofii firmy.

Kolejnym punktem programu był labtour oraz pokaz radiotelefonów, podczas którego uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak powstają nowe modele radiotelefonów i jakie technologie są stosowane w procesie produkcji. Następnie odbył się wykład dotyczący programowania, który pokazał uczniom, jak ważna jest umiejętność programowania w dzisiejszych czasach.

Po wykładzie uczniowie mieli okazję zwiedzić open space, czyli otwarte biuro Motoroli. To miejsce, gdzie pracują najnowocześniejsze zespoły inżynierów i projektantów, pracujący nad kolejnymi innowacyjnymi projektami. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia na własne oczy, jak wygląda praca w takim środowisku.

Na koniec wycieczki czekała niespodzianka w postaci pysznej pizzy, którą uczniowie zjedli w atmosferze wspólnego spotkania.

Wycieczka do Motoroli była nie tylko atrakcyjnym sposobem na spędzenie czasu, ale także wspaniałą okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy o branży technologicznej.

Skip to content