Wielkanoc w Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej

Wielkanoc w Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej

Wielkanoc to czas radości, zwycięstwa dobrem nad złem, to również czas, w którym Wolontariat nie próżnował.

W poniedziałkowy poranek (3.04.2023) wolontariusze wraz panem Stanisławem Światakiem odwiedzili dzieci z  Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1. Nasi przyjaciele otrzymali od nas paczki, a w nich: słodycze i kosmetyki.

We wtorek (4.04.2023) wolontariusze pod opieką pani Elżbiety Zabrzeńskiej odwiedzili seniorów w Domu Pomocy Społecznej. Wszyscy tradycyjnie spotkali się przy wielkanocnym stole, na którym nie zabrakło pyszności. A potem… my obdarowaliśmy naszych przyjaciół słodyczami i zaczęła się prawdziwa zabawa. Śpiewaliśmy (nawet szanty), klaskaliśmy, tańczyliśmy – podsumowując: razem z seniorami świetnie się bawiliśmy.

Nie zapomnieliśmy również o naszej Lence, do której drzwi  zapukał wielkanocny zajączek z drobnym upominkiem.

Dzielimy się z Wami radością ze spotkań wielkanocnych i dziękujemy za wspieranie naszych przyjaciół.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do  pana Stanisława Świataka oraz pani Eli Zabrzeńskiej – za wielkie serca oraz pomoc w przeprowadzeniu wielkanocnych akcji.

Skip to content