Międzyszkolne Rozgrywki Esportowe

Międzyszkolne Rozgrywki Esportowe

Profesjonalna liga esportowa dla uczniów polskich szkół. MRE to wydarzenie, którego celem jest zaproszenie wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w kraju, do wspólnej esportowej rywalizacji. Drużyny zmierzą się ze sobą w dwóch najpopularniejszych shooterach – CS:GO oraz Valorant w formule 5vs5. Mecze transmitowane będą z wirtualnego studia na dedykowanym kanale Twitch i okraszone profesjonalnym komentarzem. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe motywujące do uprawiania sportu oraz udział w rywalizacji esportowej poza granicami kraju.

Szczegóły na stronie: https://szkolnaliga.pl/

Zbieramy skład reprezentacji ZSE nr 1, w przypadku większej liczby zgłoszeń zrobimy eliminacje wewnętrzne. Zapisy i szczegółowe informacje u Pana Wojciech Kłyzy w sali 211 lub przez dziennik Librus.

 

 

 

 

 

Skip to content