„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

„Pierniczkowa” kwesta u św. Anny

W niedzielę 26 marca 2023 Wolontariat naszej szkoły po raz kolejny kwestował w parafii św. Anny w Krakowie, na rzecz przyjaciół z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 oraz Domu Pomocy Społecznej. Akcję pomimo zmiany czasu na letni, rozpoczęliśmy o 7.00 rano. Ciężko było wstać godzinę wcześniej, ale daliśmy radę. W komplecie stawiliśmy się pod Uniwersytecką Kolegiatą św. Anny, zaopatrzeni w 300 pierniczków (własnoręcznie upieczonych i udekorowanych) oraz w skarbonki. Pracowaliśmy dzielnie do 14.30. Razem z opiekunem naszej grupy p. R. Chrzanowską zachęcaliśmy do skosztowania pierniczków i….. o 14.30 mieliśmy pełne skarbonki i puste koszyki. Wszystkie ciasteczka znalazły nowych właścicieli. Składamy serdeczne podziękowania ks. prof. Tadeuszowi Panusiowi – proboszczowi parafii, za wspieranie naszych działań. Z serca dziękujemy też wszystkim, którzy wzięli udział w „pierniczkowej kweście”.

Skip to content