Ogromny sukces naszego ucznia!

Ogromny sukces naszego ucznia!

Szymon Rybczak – uczeń klasy 2C został najmłodszym kontrybutorem React Native na świecie – znalazł błąd w używanej przez miliony użytkowników technologii, która służy do tworzenia cross-platformowych aplikacji mobilnych na platformę iOS i Android. Technologia ta jest stworzona przez Facebooka, lecz aktywnie pracuje nad nią także Microsoft.

Naprawienie funkcjonalności wymagało napisania brakującego modułu w języku Objective C++. Po sprawdzeniu zmian przez programistów z Facebooka, kod Szymona został zaakceptowany i dołączony do głównej gałęzi. Po całym zdarzeniu wpis Szymona na Twitterze z informacją o naprawie odbił się szerokim echem, wyświetliło go ponad 50 tysięcy osób z całego świata!

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy bardzo dumni!

Skip to content