Zawody w snowboardzie

Zawody w snowboardzie

W dniu 22 marca 2023 odbyły się w Spytkowicach w ramach Licealiady Mistrzostwa Krakowa w snowboardzie. Choć nie udało nam się wjechać na podium to z przyjemnością informujemy, że 2  naszych reprezentantów  ( Nikodem Kościelny i Piotr Dudek ) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego, zajmując  10 i 11 miejsce na 48 zawodników. Trzeci  z naszych reprezentantów  Adam Więcek zajął również bardzo wysokie 15 miejsce. Ceremonię wręczenia medali uświetniła swoją obecnością Pani Jagna Marczułajtis –  4-krotna złota medalistka Mistrzostw Polski w snowboardzie oraz 3-krotna uczestniczka Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Gratulujemy naszym chłopakom bardzo dobrego wyniku i  trzymamy kciuki w kolejnym etapie!!!

Opiekunem reprezentacji jest prof. Leszek Batko

Ze sportowym pozdrowieniem – nauczyciele wychowania fizycznego.

Skip to content