Specjalista 100%

Specjalista 100%

24 listopada 2022 r. o godzinie 9:00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego (Plac Wszystkich Świętych 3-4) odbyło się uroczyste spotkanie absolwentów krakowskich szkół, którzy zostali nagrodzeni za stuprocentowy wynik egzaminu (na różnych etapach edukacyjnych) z Prezydentem Miasta Krakowa – Panem Jackiem Majchrowskim.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż jednym z nagrodzonych jest absolwent naszej szkoły – Piotr Lech. Piotr dostał nagrodę Specjalista 100% za zdanie wszystkich egzaminów zawodowych w kwalifikacji ELM.02 (elektronik) na 100%. W gali brał udział również dawny wychowawca Piotra – Pan Łukasz Siuda.

Warto podkreślić, iż Piotr jest absolwentem Branżowej Szkoły I Stopnia po Gimnazjum działającej w ZSE nr 1 – niech to będzie więc inspiracją zarówno dla uczniów klas branżowych jak i technikum oraz nauczycieli. Ponadto istotny jest fakt, iż Piotr dostał stypendium w postaci nagrody pieniężnej.

Skip to content