Targi FASTENER POLAND

Targi FASTENER POLAND

W dniach 19 i 20 października grupy uczniów naszej szkoły z klas 2F, 1A, 2A, 3A pod opieką nauczycieli Roberta Dąbrowskiego i Roberta Czaka brali udział w 5 edycji targów FASTENER POLAND® odbywających się w Expo Kraków.

Targi są ewenementem na skalę Polski i Europy. Pośród wystawców prezentujących swoje rozwiązania podczas tegorocznej edycji, aż 65% pochodziło z zagranicy, z takich krajów jak: Czechy, Niemcy, Węgry, Szwecja, Malta, Szwecja, Estonia, Turcja, Włochy, Chiny, Tajwan, USA czy Indie. Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres ekspozycji obejmował m.in.: najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny); łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji); zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Nasi uczniowie w czasie targów wysłuchali prezentacji przedstawianej przez prezenterów na stoiskach targowych w języku polskim ale także w języku angielskim. Rozmawiali z przedstawicielami różnych firm zagranicznych, zobaczyli rozwiązania obecnie stosowane oraz dopiero proponowane wchodzące na rynek europejski.

Skip to content