Mistrzostwa Internatu ZSE nr 1 w Szachach 2022.

Mistrzostwa Internatu ZSE nr 1 w Szachach 2022.

W miesiącu kwietniu odbyły się w naszym Internacie Mistrzostwa w Szachach. Na starcie stanęło 16 uczestników, którzy grali tempem p-15. Turniej rozgrywano systemem pucharowym. Każdy mecz był grany do dwóch wygranych. Dogrywki w meczach, były rozgrywane tempem skróconym. Finaliści łącznie zagrali po cztery mecze, a wszystkie pojedynki były niezwykle zacięte i emocjonujące. W finale zwyciężył Arkadiusz Stróż, który pokonał Marcina Szlachtę. W walce o trzecie miejsce obronną ręką wyszedł Adrian Pytel. Zwycięzca turnieju otrzymał Puchar Kierownika Internatu, pozostali nagrody i dyplomy. Zawody poprowadził Pan Przemysław Ciba.

Zapraszamy w przyszły  roku na kolejne rozgrywki szachowe.

Skip to content