Góralska impreza

Góralska impreza

28 września 2022 Wolontariat odwiedził po raz pierwszy w tym roku szkolnym seniorów w Domu Pomocy Społecznej. I tu czekała na nas niespodzianka. Dom i mieszkańcy na czas spotkania stali się góralami, my też dołączyliśmy do tego grona przyklejając sobie na ubrania śliczne parzenice oraz „wkupując się” ciastem dyniowym z motywem górskim. Świetnie się bawiliśmy biorąc udział w góralskich konkurencjach, kręcąc watę cukrową (prawie taką jak na Krupówkach w Zakopanem), delektując się kwaśnicą i kiełbaskami z grilla. Kolejny raz się okazało, że nasi przyjaciele potrafią zaskoczyć  ogromnym poczuciem humoru, zaangażowaniem w zabawy. Wiek i choroby nie stanowią dla nich żadnych przeszkód. Serdecznie im dziękujemy za ten piękny czas.  Składamy też podziękowania  za opiekę nad nami pani Urszuli Baraniec.

Skip to content