„Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej 3 w Krakowie”.

„Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej 3 w Krakowie”.

Drodzy!

Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę (8.10.2022), to możecie zabrać kogoś na wyjątkową randkę, możecie też spędzić wyjątkowy czas z rodzinką, spacerując z pieskiem lub bawiąc się z kotkiem podczas Dnia Otwartego w Schronisku.

Duże, mniejsze, malutkie psiaki i kociaki – wszystkie pragnące domu, miłości i własnego człowieka – czekają na Ciebie. Jeśli nie możesz zaadoptować – rozreklamuj naszą akcję w mediach społecznościowych.

Spacery z pieskami odbędą się w czterech turach o godz.: 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00 – należy się wcześniej zapisać – poprzez zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na FB

https://pl-pl.facebook.com/KTOZschronisko/

Jeśli ktoś woli kocich podopiecznych, to można się z nimi spotkać także w czterech turach o godz.: 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00 – również należy się wcześniej zapisać – poprzez zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na FB

https://pl-pl.facebook.com/KTOZschronisko/

Można też przyjść i po prostu zobaczyć schronisko, wówczas nie trzeba zapisywać się na konkretną godzinę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin psich i kocich podopiecznych Schroniska.

Wolontariat ZSE nr 1

Skip to content