Festyn sportowy w ZSEl1

Festyn sportowy w ZSEl1

Na pewno wszyscy zgodzimy się z Panem Dyrektorem, że tegoroczny festyn należał do najbardziej udanych. Nie wystraszyła nas pogoda, nie zniechęcił nas deszcz.
Frekwencja udowodniła, że święto sportu w naszej szkole cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wraz z nauczycielami brali udział w takich dyscyplinach jak: piłka nożna (reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła!!!), zawody przy symulatorze refleksu, rzuty lotkami do tarczy, koszykówka, wspinaczka na ściance, dojenie krowy, kopanie do tarczy a przede wszystkim przeciąganie liny – dyscyplina, która od lat dostarcza nam najwięcej emocji.
Ważnym wydarzeniem podczas festynu było również uroczyste przecięcie wstęgi na otwarcie nowo wyremontowanej drogi dojazdowej oraz w wyremontowanej biblioteki szkolnej.

Jednym słowem: Działo się!!!

Skip to content