Małopolska Chmura Edukacyjna – Letnie Warsztaty Naukowe

Małopolska Chmura Edukacyjna – Letnie Warsztaty Naukowe

W dniach 26.06 – 01.07  dwudziestu-czterech uczniów naszej szkoły spędziło pierwszy tydzień wakacji biorąc udział w  Naukowych Warsztatach Letnich w Krakowie zorganizowanych w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.

Uczniowie mieli szansę poznać życie akademickie nie tylko podczas zajęć na Uniwersytecie Pedagogicznym ale również podczas tygodniowego pobytu w akademiku Żaczek.

Podczas tego tygodnia wszyscy aktywnie zdobywali wiedzę na zajęciach z języka angielskiego zawodowego pod czujnym  okiem wykładowców filologii języka angielskiego na UP. Oprócz zajęć na uczelni i poznaniu wielu nowych osób z różnych zakątków Małopolski, nasi uczniowie mieli też możliwość  spotkać się z międzynarodowym doradcą personalnym z firmy rekrutacyjnej Hays,  zwiedzić Kraków z przewodnikiem w języku angielskim, oraz budować i poszerzać swoje kompetencje podczas warsztatów organizowanych przez stowarzyszenie FabLab.

Skip to content