A na koniec roku szkolnego relaks i podziękowania…

A na koniec roku szkolnego relaks i podziękowania…

W tym roku szkolnym grupa teatralna Rezistors oraz Wolontariat trochę się napracowały. Młodzież na rzecz podopiecznych m.in. z Domu Dziecka, DPS, Ukrainy, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz społeczności szkolnej przepracowała charytatywnie ponad 250 godzin.

Dlatego obie grupy postanowiły się trochę zrelaksować i odpocząć. Wybór padł na GOjump, który w dniu 20 czerwca 2022 odwiedził Wolontariat szkolny, a w czwartek 23 czerwca 2022 młodzi aktorzy z Rezistors. Zabawa była doskonała. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się akrobacje na trampolinach, zjazdy pontonami na zjeżdżalni, gra w koszykówkę,  „walki” na równoważni zakończone miękkim lądowaniem w basenie z gąbkami.  Śmiech i radość towarzyszyły spalaniu kalorii, które obie grupy po skończonej zabawie uzupełniły w McDonald’s.  W ten sposób Wolontariat i Rezistors zakończyły działania w roku szkolnym 2022/23.

Obie grupy wraz z opiekunem  składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierali ich pracę, włączając się w pomoc potrzebującym oraz wszystkie akcje zorganizowane w ciągu roku szkolnego. Życzymy pięknego, pełnego radości czasu wakacji.

 

Skip to content