Wielki Finał „Zwolnionych z teorii”

Wielki Finał „Zwolnionych z teorii”

Za nami Wielki Finał „Zwolnionych z teorii” – czyli największej olimpiady w kraju organizowanej dla uczniów szkół średnich. Finaliści tego konkursu wzięli sprawy w swoje ręce i odpowiedzieli na problemy społeczne, które martwią i których katastrofalne skutki wyobrażamy sobie w przyszłości.
Gdy połączymy działania wszystkich projektów okazuje się, że uczniowie przenieśli w lepszą przyszłość około 8 milionów beneficjentów w Polsce – sąsiadów, zwierzęta w schroniskach, osoby starsze czy grupy dyskryminowane. Z taką postawą są częścią społeczeństwa obywatelskiego, które jak widać szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń na świecie, ma wpływ na przyszłość całego kraju!

Jesteśmy dumni, że aplikacja mobilna „WalkWards” wykonana przez uczniów klasy 1C została doceniona nominacją do najważniejszej nagrody Złotego Wilka – gratulujemy!

Poniżej film promujący aplikację i galeria zdjęć z wyjazdu do Warszawy:

 

Skip to content