Zapraszamy do WSEICRAFT 6.0!

Zapraszamy do WSEICRAFT 6.0!

Drodzy Uczniowie,

Zapraszamy  do udziału w szóstej edycji hackathonu WSEICraft, organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Wydarzenie ma charakter konkursu w ramach którego zespoły z małopolskich szkół średnich, w ciągu 24 godzin mają za zadanie zaprojektowanie gier komputerowych. Do udziału w konkursie jedna szkoła może zgłosić max. 3 zespoły, składające się z 2-5 członków.

Aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse, każdy uczeń zgłoszony do konkursu przechodzi specjalne i nieodpłatne szkolenie z projektowania gier komputerowych. Nabyte podczas warsztatu umiejętności pozwalają uczniom rozwinąć skrzydła w programowaniu, otworzyć kreatywność i przygotować się do pracy w zespole!

Maratony tworzenia gier komputerowych zwane popularnie hackathonami od lat z powodzeniem organizowane są dla studentów i cieszą się ogromną popularnością. To nie tylko zabawa, to również prawdziwa szkoła programowania, kreatywności i pracy w zespole. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły u opiekuna naszych szkolnych grup Pana Wojciecha Kłyzy – w sali 211 lub poprzez dziennik elektroniczny.

Skip to content