IT.focus() patronem kierunku Technik Programista

IT.focus() patronem kierunku Technik Programista

IT.focus to firma programistyczna oraz Twój doradca w świecie IT. Od roku szkolnego 2021/2022 to również nasz partner, który objął patronatem kierunek technik programista.

„Wykonujemy aplikacje internetowe, mobilne oraz PWA – przygotujemy dla Ciebie oprogramowanie, które usprawni pracę Twojej firmy i podniesie jej rentowność. IT to rozległy temat i wiemy, że mnogość różnych rozwiązań może być przytłaczająca. Dlatego pomożemy Ci dobrać takie rozwiązanie, która będzie optymalne kosztowo i dokładnie zrealizuje Twój plan oraz cele biznesowe. Od początku naszej działalności jesteśmy związani z edukacją poprzez prowadzenie zajęć oraz szkoleń i chętnie wspieramy młode talenty.”

Więcej informacji pod adresem: https://www.itdotfocus.com/pl/

Skip to content