Walentynki w Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej

Walentynki w Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej

14 lutego 2022 obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Tradycyjnie od kilku lat w tym, wyjątkowym dniu pamiętamy o naszych przyjaciołach z Domu Dziecka i Domu Pomocy Społecznej.

Nasi wysłannicy świętego Walentego wczesnym rankiem odwiedzili seniorów. Nasi przyjaciele otrzymali 50 pysznych babeczek zapakowanych w karton ozdobiony lizakami. W tym samym czasie, dzięki Oli z 4D walentynkowa przesyłka dotarła do dzieci z Domu Dziecka, dla których przygotowaliśmy dwa kartony słodyczy, ciasteczka oraz kartki z życzeniami.  Radość z niespodzianki była wielka. Zaskoczyliśmy i tych starszych i tych młodszych.

W najbliższym tygodniu pomocnicy świętego Walentego będą jeszcze chcieli zrobić niespodziankę chorym i dzikim zwierzętom, dlatego serdecznie zapraszamy Was do udziału w akcji „Walentynki dla Zwierzynki”.

Skip to content