Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2022 r. nasz Wolontariat świętował wraz z seniorami z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej Dzień Babci i Dziadka. Pomimo ferii przygotowaliśmy film z życzeniami (który zmontował szef grupy – Janek Puto), karteczki z sentencjami oraz upiekliśmy pyszne ciasta.  Na jednym nawet, ku wielkiej radości seniorów pojawił się napis: Dzień Babci i Dziadka. Koło południa dzięki pani Izabeli Bielak przesyłka dotarła do naszych przyjaciół. Szkoda, że nie widzieliście radości i łez wzruszenia na twarzach seniorów.

To już  kolejny raz świętujemy Dzień Babci i Dziadka w ten sposób, ponieważ pandemia uniemożliwia nam spotkanie osobiste.  Wiemy jednak, że nawet takie drobne gesty pamięci przynoszą naszym seniorom chwile radości, budząc uśmiechy na ich twarzach.
Składamy serdeczne podziękowania pani Izabeli Bielak za pomoc.

Skip to content