Szkolny konkurs plastyczny „Wśród bogów, półbogów i bohaterów”

Szkolny konkurs plastyczny „Wśród bogów, półbogów i bohaterów”

Uczniowie klas pierwszych mieli okazję wziąć udział w konkursie plastycznym poświęconym mitologii starożytnych Greków. Uczestnicy konkursu posługiwali się różnymi technikami artystycznymi. Dostarczone na konkurs prace ujawniły wśród uczniów prawdziwe talenty. Jury w składzie pani Aleksandra Dubiel i pani Dorota Michałek następująco oceniło prace:

 

I miejsce Andrzej Błoniarz IA – Atena z grecka wazą

II miejsce Justyna Piocha IC – Posejdon

ex equo Arek Huptys ID – Dwanaście prac Herkulesa

III miejsce Kajetan Klimak IE – Pojedynek Hektora z Achillesem

IV miejsce Jakub Klejdysz IA – Herkules walczący z Hydrą

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do naszej galerii prac.

 

Skip to content