“Gdy Wigilia jest…”

“Gdy Wigilia jest…”

Drodzy,

Za chwilę Wigilia. Nasz Wolontariat już drugi rok nie może jej spędzić z seniorami z DPS ze względu na pandemię. Jednak dzięki Waszej ogromnej pomocy, mogliśmy przygotować prezenty pod choinkę dla naszych zaprzyjaźnionych Babć i Dziadziusiów. Pan Stanisław Światak, wcielając się w rolę św. Mikołaja oraz uczniowie z klasy 3 EP: Mikołaj Światak, Jakub Janawa, Dawid Giełdoń przekazali je dziś naszym przyjaciołom. Szkoda, że nie widzieliście ile radości, wzruszenia towarzyszyło tej wizycie. Składamy serdeczne podziękowania orszakowi św. Mikołaja – szczególnie Panu Stanisławowi Światakowi, który po raz kolejny pomaga szkolnemu Wolontariatowi w dotarciu do podopiecznych. Słowa wdzięczności kierujemy również do Was, bo gdyby nie Wasze wsparcie, nie moglibyśmy przygotować podarunków pod choinkę w DPS.
Wolontariat ZSE nr 1

Skip to content