Święty Mikołaj z Elektryka…

Święty Mikołaj z Elektryka…

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Kochani!

Zakończyła się akcja „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”, której celem była zbiórka rzeczy dla dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych (CAPOW) nr 1, w Krakowie i seniorów z DPS-u (os. Sportowe 9 w Krakowie). Nawiązując do słów Jana Pawła II dziękujemy Wam, bo jesteście WIELCY. W tym roku otrzymaliśmy tak wiele prezentów dla naszych podopiecznych, że udało się przygotować nie tylko ok. 100 upominków indywidualnych, ale także zapakowaliśmy kilkanaście dużych kartonów wypełnionych: artykułami spożywczymi, kosmetykami, zabawkami.

6.12.2021 orszak św. Mikołaja, któremu przewodził pan Stanisław Światak wraz z pomocnikami z kl. 3EP: Mikołajem Światakiem, Kubą Janawą, Dawidem Giełdoniem odwiedzili dzieci z CAPOW nr 1, przynosząc wraz z upominkami wielką radość.

6.12.2021 spotkaliśmy się również z przedstawicielami DPSu, którym przekazaliśmy upominki podczas spotkania w naszej szkole.

Wzruszenie, radość, uśmiech towarzyszyło obu spotkaniom ze św. Mikołajem – a to wszystko dzięki Waszym wielkim sercom, Waszej pomocy i wsparciu. Dlatego bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom indywidualnym oraz klasom, które włączyły się w akcję mikołajową.

Serdeczne wyrazy wdzięczności składamy również naszemu orszakowi św. Mikołaja:

* panu Stanisławowi Światakowi za to, że po raz kolejny pomógł nam w transporcie prezentów,
* uczniom klasy 3EP, za bycie dzielnymi pomocnikami św. Mikołaja.

Skip to content