Sheep Your Hack

Sheep Your Hack

10-11 grudnia – nie zapomnijcie wpisać tej daty do swojego kalendarza – bo właśnie wtedy, już po raz trzeci, odbędzie się hackathon Sheep Your Hack, organizowany przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Przez 24 godziny uczestnicy, pracując w zespołach 2-6 osobowych, będą mieć za zadanie stworzenie MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał podbicia rynku. Prace zostaną ocenione przez jury, czyli osoby z otoczenia biznesowego, a na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 6 500 zł.

Temat zostanie odkryty w dniu hackathonu. Na ten moment możemy zdradzić, że będziemy projektować rozwiązania z obszaru Smart City.

Poza świetną, hackathonową atmosferą i nieustannym wsparciem mentorów, na pewno nie zabraknie dodatkowych niespodzianek, które zostały przygotowane dla uczestników! Możecie spodziewać się koszulek Sheep Your Hack, pizzy oraz prezentów od partnerów wydarzenia.

W tym roku spotykamy się Online. Przez MSTeams rozpoczniemy i zakończymy event, a samo kodowanie będzie miało miejsce na Discordzie.

Zapisy trwają do końca listopada.

Dołącz do Sheep Your Hack 3! Szczegóły na: https://sheepyourhack.com

Zgłoszenia przyjmuje pan Wojciech Kłyza przez dziennik elektroniczny lub w sali 211.

 

Skip to content