Warsztaty Wolontariatu i Rezistors w Korzkwi

Warsztaty Wolontariatu i Rezistors w Korzkwi

25 października 2021 wczesnym rankiem Wolontariat oraz grupa Rezistors wyruszyły na pierwsze od dwóch lat warsztaty integracyjne. Radość była wielka, że w końcu mogliśmy się spotkać i pobyć razem nie w świecie online, ale w rzeczywistym. Udaliśmy się do Korzkwi, gdzie w Harcerskim Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym czekało na nas wiele atrakcji. Wspólną przygodę rozpoczęliśmy od gry terenowej, w czasie której wędrując przez Korzkiew szukaliśmy skarbu. Potem wzięliśmy udział w warsztatach robienia pizzy. W robienie pizzy zaangażowały się również panie profesor: Urszula Baraniec i Anna Szkotak. Było pysznie….

Ale to nie koniec atrakcji. Wzięliśmy również udział w paintballu, świetnie się bawiąc, biegając po lesie i rywalizując o zwycięstwo. Następnie czekał na nas animator Kamil z bardzo ciekawą grą w czasie, której musieliśmy doskonalić umiejętności z komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej. A po wszystkim odpoczęliśmy przy ognisku, delektując się własnoręcznie upieczonymi kiełbaskami oraz śpiewając piosenki.

Było super! Trochę się poznaliśmy, trochę porozmawialiśmy, nauczyliśmy się paru rzeczy. Szkoda, tylko, że czas tak szybko płynął…

Skip to content