Internat – informacja na zakończenie roku szkolnego

Internat – informacja na zakończenie roku szkolnego

Drodzy Wychowankowie!

Dobiega końca trudny dla nas wszystkich rok szkolny. Pandemia koronawirusa nadal trwa. Jesteście zmęczeni zdalną nauką, siedzeniem godzinami przed ekranem komputera, ograniczeniem bezpośrednich kontaktów z rówieśnikami i bliskimi, brakiem możliwości realizacji swoich pasji. Cieszymy się, że przynajmniej na kilkanaście dni udało Wam się wrócić do szkolnych murów, zasiąść w szkolnych ławach a przede wszystkim spotkać się twarzą w twarz z koleżankami/kolegami i nauczycielami. Musicie na nowo nauczyć się wspólnie funkcjonować w naszej społeczności internatowej. Ze względu na ograniczenia sanitarne w organizowaniu zgromadzeń nie spotykamy się tradycyjnie w świetlicy.
Z nadzieją patrzymy w przyszłość.
Nadchodzą wakacje – czas relaksu. Pamiętajcie, iż wirus jest wśród nas! Bądźcie czujni, dbajcie o siebie i innych, przestrzegajcie obostrzeń sanitarnych. Stosujcie się do zaleceń służb porządkowych podczas wypoczynku zwłaszcza nad wodą i w górach. Zawsze i wszędzie pamiętajcie, że zdrowie i życie macie tylko jedno.
Życzymy Wam słonecznych dni, samych radosnych chwil, poznania ciekawych miejsc, nawiązania nowych przyjaźni.
Kochani! Wracajcie zdrowi i wypoczęci! Będą na Was czekać: Koleżanki/ Koledzy, Kierownictwo, Wychowawcy i inni pracownicy naszej placówki.
Mówiąc do zobaczenia w nowym roku szkolnym posłuchajcie piosenek, które wprowadzą Was w wakacyjny nastrój.

Dyrekcja, Kierownictwo, Wychowawcy

Strona Internatu ZSE nr 1 jest w przebudowie. Niebawem będzie nowa.

Skip to content