Dzień Dziecka w Domu Dziecka i Żłobku Samorządowym nr 27

Dzień Dziecka w Domu Dziecka i Żłobku Samorządowym nr 27

1 czerwca obchodzimy najmilsze święto w roku, czyli Dzień Dziecka. Wolontariat naszej szkoły w tym szczególnym dniu, od wielu lat pamięta o przyjaciołach z Centrum Administracyjnego nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Tym razem zamiast wspólnego świętowania, ze względów ograniczeń pandemicznych przygotowaliśmy pięć dużych toreb wypełnionych słodyczami. Dołożyliśmy rakietki do badmintona i kolorowanki. We wtorek 1.06.2021 nasza szefowa Ola Bielak zawiozła upominki dzieciom, budząc uśmiechy na buziach. Nie zapomnieliśmy również o naszych, najmłodszych wolontariuszach ze Żłobka Samorządowego nr 27, którzy od wielu lat przekazują zabawki naszym podopiecznym. W środę Paweł Konieczka zaskoczył dzieci paczką z książeczkami, kolorowankami i słodyczami. Wykonaliśmy również laurkę z życzeniami i podziękowaniami za wsparcie naszych podopiecznych. Znów pojawiły się uśmiechy na buziach.

To chyba najfajniejsze doświadczenie w pracy wolontariusza – zobaczyć radość i uśmiech na buziach małych przyjaciół.

Nie zapomnieliśmy również o seniorach. Naszych starszych przyjaciół wraz z grupom teatralną Rezistors zaprosiliśmy na podcast „Delusiones” – z niecierpliwością czekamy na ich recenzję. Was również zapraszamy na słuchowisko, bo warto …

Skip to content