Konferencja IT PLNOG 2021

Konferencja IT PLNOG 2021

Uczniowie klasy 2DG  dnia 20.04.2021 wzięli udział w konferencji z zakresu technologii internetowych. Wydarzenie PLNOG Online 2021 skierowane jest do polskich usług internetowych, sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Przedstawiono techniczne aspekty najnowszych trendów w technologii IT jak również prognozy i strategie współpracy na kolejny rok. Ma to szczególne znaczenie w czasie niepewności i dynamicznych zmian zachodzących w całej gospodarce. Uczniowie mieli możliwość kontaktu z przedstawicielami największych firm światowych i krajowych. Zapoznali się z technologiami chmurowymi, sieciowymi i sprzętowymi.

Tematyka konferencji:

  • Wartość dodana All-flash w swoim Data Center
  • Automatyzacja typu Zero-Touch w celu utrzymania Quality-of-Service obciążeń.
  • WiFi 6 – Najnowsza technologia przesyła danych
  • 5G w Polsce i na świecie – co trzeba wiedzieć, a co lepiej zignorować?
  • WIFI szybsze od przewodu – marketingowe mrzonki czy rzeczywistość?
  • Jak przeskoczyć gigabit w dostępie FTTH nie wydając grubej kasy?

Partnerzy akcji:

Skip to content