Ogólnopolski Konkurs Ziemiański

Ogólnopolski Konkurs Ziemiański – Laureaci etapu wojewódzkiego w Małopolsce

20 kwietnia 2021r. w Małopolsce zakończył się etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu „W służbie Niepodległej.Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”.

Komisja wyłoniła finalistów konkursu w kategoriach – prace pisemne, prace multimedialne. Miło nam poinformować, że w kategorii Prace pisemne-uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczeń naszej szkoły Mateusz Ziemianin z kl.1E zajął II miejsce i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego .Nasz laureat Mateusz Ziemianin przedstawił Komisji Konkursowej pracę zatytułowaną „Ziemianie w służbie II Rzeczpospolitej”. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Opiekę naukową nad przygotowaniem pracy konkursowej sprawowali nauczyciele bibliotekarze.

Skip to content