Ratujmy wzrok Andzi

Ratujmy wzrok Andzi

Kochani!
W tym tygodniu z prośbą o pomoc zwróciła się do nas rodzina Andzi, wspaniałej 9-letniej dziewczynki, tracącej wzrok. Glejak zaatakował jej nerwy wzrokowe. Konieczne jest leczenie protonowe w USA, do którego dziewczynka już się zakwalifikowała. Potrzebny jest milion złotych, by to dziecko, mogło dalej widzieć swoich rodziców, kolegów, koleżanki, by mogło się cieszyć widokiem słońca, gór, morza. Przed tą małą dziewczynką wielka walka. Może ją wygrać, ale potrzebna jest nasza pomoc. Liczy się każda złotówka. W imieniu bliskich Andzi prosimy o:
• finansowe wsparcie leczenia dziewczynki,
• nagłośnienie w mediach społecznościowych walki tego dziecka o normalne życie.

Prosimy, wejdźcie na stronę: https://www.siepomaga.pl/angelika-kocik
i na ile możecie pomóżcie.
Liczy się każde, nawet najmniejsze wsparcie, liczy się także czas. Ta mała dziewczynka ma go coraz mniej.
Wolontariat ZSE nr 1

Skip to content