„Walentynki dla Zwierzynki”

„Walentynki dla Zwierzynki”

W lutym od kilku lat przeprowadzamy akcję „Walentynki dla Zwierzynki”, wspierając podopiecznych Szpitala dla Dzikich Zwierząt, przy ul. Lipskiej w Krakowie. W tym roku ze względu na pandemię, niestety nie poprowadziliśmy walentynkowej kawiarenki. W ramach akcji, w dniach: 3.02.21-15.02.21 przeprowadzono zbiórkę rzeczy i pieniędzy.  Każdy kto wziął udział w kweście mógł się poczęstować pierniczkowymi jeżami, wiewiórkami, serduszkami przygotowanymi przez Olę Bielak i Renatę Chrzanowską. Dzięki pomocy naszych pań Zoś z portierni, które opiekowały się walentynkową skarbonką oraz dzięki ogromnemu wsparciu: rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zebraliśmy pieniądze, które pozwoliły na zakup trzech dużych transporterów dla zwierząt i suszarki na naczynia. Udało się również zebrać karmę dla jeży, ręczniki papierowe, środki czystości, rękawiczki jednorazowe. W czasie trwania akcji otrzymywaliśmy wiele miłych emaili poprzez Librus, w których deklarowaliście Państwo swoją pomoc. Serdecznie za nie dziękujemy. Dzięki Waszemu wsparciu „dzikuski” ze Szpitala otrzymały po raz kolejny pomoc. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych pań Zoś z portierni za pomoc w przeprowadzeniu akcji oraz wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

Przypominamy również, że w sytuacji znalezienia chorego lub rannego zwierzęcia należy zwrócić się o pomoc do:

1.      Straży Miejskiej Miasta Krakowa, ul. Dobrego Pasterza 116, 31-416 Kraków, całodobowy tel. alarmowy 986

2.      Szpitala dla dzikich zwierząt, ul. Lipska 49 Kraków, tel. +48 511 195 708 (od 9.00 do 19.00)

3.      Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, ul. Floriańska 53, 31-019 Kraków, tel. 12 421 77 72 (od 8.00 do 16.00)

Nie bądź obojętny! Reaguj!! To nic nie kosztuje!!

Skip to content