Szkolny Turniej 1 vs. 1 w LOL’a

Szkolny Turniej 1 vs. 1 w LOL’a

Zapraszamy wszystkich uczniów ZSE do wzięcia udziału w Turnieju 1 vs. 1 League of Legends, popularnej gry komputerowej. Jest to pierwsza inicjatywa nowo założonego Szkolnego Fanclubu LOL’a. Jego celem jest, między innymi, promowanie zasad fair play zawartych w Kodeksie Przywoływacza stworzonym przez twórców tej gry, a także popieranie grania w sposób bezpieczny i z umiarem.

Turniej rozpocznie się w sobotę 03.10.2020r. Oficjalne otwarcie dla uczestników odbędzie się na platformie Zoom i planowane jest na godzinę 12:00. Dla najlepszej trójki zawodników przewidziane są nagrody! Wypełnione formularze należy wrzucać do pudełka znajdującego się przy wejściu do szatni. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Administracja turnieju:

Dawid Chawrona (Główny Administrator)
Szymon Kapusta (Administrator)
Antoni Joński (Administrator)

Regulamin Turnieju oraz Formularze: https://drive.google.com/drive/folders/1eOE9AJ0PIXnQF4GcdgjTLWqPoSN4Y_V3?usp=sharing

Kodeks Przywoływacza:
https://eune.leagueoflegends.com/pl/featured/summoners-code

Fanpage Fanklubu:

Szkolny Fanklub LOLa

Skip to content