Akcja „Potrzebna pomoc!”

Akcja „Potrzebna pomoc!”

W dniach 16.06-22.06.2020 Wolontariat naszej szkoły przeprowadził akcję „Potrzebna pomoc!”. Zbieraliśmy: ubrania, kosmetyki, środki czystości, środki do dezynfekcji, środki do opalania, środki przeciw insektom, słodycze dla dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Krakowie.

Społeczność naszej szkoły po raz  kolejny udowodniła, że można liczyć na ogromne serca i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Mimo pandemii i trudności udało nam się zebrać kilkanaście worków i kartonów ubrań często nowych (z metkami). Nasi podopieczni otrzymali także kosmetyki i środki czystości. Nie zabrakło słodyczy i kosmetyków na wakacje. Szczególne podziękowania składamy Drogerii Pigment, która podarowała nam dwa duże kartony kosmetyków oraz firmie Amara, która podarowała środki do dezynfekcji. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom indywidualnym oraz klasie 2D. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do pani Izabelli Bielak, za poświęcony czas i transport rzeczy do Domu Dziecka.

Kochani dzięki Waszej wrażliwości na drugiego człowieka, wielkim sercom gotowym nieść pomoc, dziś nasi mali przyjaciele z   Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 otrzymali odzież, kosmetyki, środki dezynfekcyjne, kosmetyki do opalania, środki przeciw insektom, słodycze. Dziękujemy Wam serdecznie, że daliście naszym podopiecznym radość, uśmiech i nadzieję, że mogą liczyć na przyjaciół z „Elektryka”.

Wolontariat ZSE nr 1

Skip to content