Dzień Babci, Dziadka i Wnuczka

Dzień Babci, Dziadka i Wnuczka

22 stycznia 2020 Wolontariat oraz grupa teatralna Rezistors zorganizowali spotkanie w auli ZSE nr1, dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej oraz dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 pt. „Dzień Babci, Dziadka i Wnuczka”. Po przywitaniu goście zostali zaproszeni na słodką ucztę przygotowaną przez wolontariuszy oraz spektakl „Opowieść Bożonarodzeniowa”. Młodzi aktorzy po raz kolejny świetnie się spisali a ich trud został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie wszyscy podzielili się na trzy grupy i rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Babci, Dziadka i Wnuczka. Nasi goście brali udział w zabawach plastycznych, w których najlepsza okazała się Pani Maria, rysując z zasłoniętymi oczami bociana. Następnie były konkurencje sprawnościowe np. „walka wachlarzowa”, „walka z bykiem”, „dyskoteka”. Seniorzy dzielnie walczyli nie ustępując w niczym wnuczkom oraz wolontariuszom. Dlatego na koniec wspólnej zabawy oprócz życzeń wszyscy nasi goście otrzymali upominki, wśród których nie zabrakło słodyczy, gier planszowych oraz przyborów plastycznych.

Skip to content