Jasełka na Woli…

Jasełka na Woli…

W niedzielę 12 stycznia 2020 grupa teatralna Rezistors przedstawiła spektakl „Opowieść Bożonarodzeniowa” w parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej. Tym razem wśród publiczności znaleźli się nie tylko parafianie, ale również absolwenci ZSE nr 1, rodzice i bliscy młodych aktorów oraz ksiądz Marek Tomski CR, który kiedyś pracował jako katecheta w naszej szkole. Nie zabrakło też p. Jolanty Lorys, od której po spektaklu zespół otrzymał słodycze. Jasełka wywołały wśród widzów zarówno śmiech, jak i wzruszenie. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami a od księdza proboszcza Bartłomieja Gzelli dostali trochę słodkości i nie tylko, by mogli poszaleć w karnawale. Członkowie grupy usłyszeli też bardzo miłe słowa z ust księdza proboszcza, iż „Rezistors to nie tylko grupa teatralna, to sposób na życie”.

Skip to content